Energia odnawialna, pompy ciepła, kolektory słoneczne

– pionier w dziedzinie pomp ciepła z Austrii. Pompy ciepła otrzymały I miejsce w konkursie na wyróżniony produkt na Targach Budownictwa TARBUD 2011 we Wrocławiu.

Ekonomiczne grzanie, chłodzenie i przygotowanie ciepłej wody z wykorzystaniem ciepła ziemi oraz energii z powietrza i wody.

Co stanowi o prawdziwym komforcie mieszkania? Pewność, że energia jest wykorzystywana w sposób przyjazny dla Twojego budżetu i środowiska, wygoda sterowania i konserwacji Twojej pompy ciepła, czy może po prostu poczucie niezależności? Komfort mieszkania to dla nas suma tych wszystkich potrzeb, dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych przyjaznych dla środowiska i użytkownika, wysoce efektywnych i cichych pomp ciepła.

Skorzystaj już dziś z rozwiązań technicznych jutra.

Poproś już TERAZ o więcej informacji:

 

KOMFORT & WYTRZYMAŁOŚĆ Technika pomp ciepła w Twoim domu. To wspaniałe uczucie podjąć właściwą decyzję. Żywotność naszych wielokrotnie nagradzanych pomp ciepła daje dużo większą niezależność od rosnących cen energii i zapewnia komfortowy klimat. Oszczędność i łatwość obsługi mówią same za siebie.

NIEZAWODNOŚĆ & SIŁA INNOWACJI Projektanci, firmy budowlane oraz doradcy cenią profesjonalizm To coś więcej niż tylko techniczna finezja: to pasja dążenia do doskonałości oraz radość z ciągłego rozwoju, które napędzają na drodze do innowacyjności, nowych patentów, pierwszorzędnego wykonania. Wspólnie z naszymi lokalnymi partnerami oferujemy najwyższą jakość, począwszy od etapu badań i rozwoju, poprzez produkcję pomp ciepła z modulacją aż po indywidualną opiekę nad klientem. Zdaj się na profesjonalne doradztwo, projekt, montaż i serwis od jednego dostawcy.

Ty również postaw na kompetencję i niezawodność na swojej drodze do niezależności. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, by rozpocząć udaną współpracę!

 

Firma

Producent pomp ciepła HELIOTHERM Wärmepumpentechnik Ges.m.b.H z Tyrolu – pionier w dziedzinie zaawansowanej techniki i efektowności:

Firma należy do czołowych producentów pomp ciepła w Europie. Przeszło 25 lat technicznej finezji, trwałość wartości oraz niezawodność sprawiają, że firma należy do pionierów w dziedzinie techniki pomp ciepła.

Będąc pionierem w dziedzinie pomp ciepła firma koncentruje się wyłącznie na rozwoju wysoce efektywnych pomp ciepła przeznaczonych do grzania, chłodzenia oraz przygotowania ciepłej wody opracowanych z myślą o nowym budownictwie jak i renowacji.

130 certyfikowanych partnerów oraz przeszło tysiące zainstalowanych pomp ciepła stanowi o sile „marki “ w branży pomp ciepła.

Unikatowe w branży centrum badawczo – rozwojowe ze stanowiskiem kontrolnym obciążenia stałego oraz komorą klimatyczną, jak również budowa urządzeń specjalnych, hydrauliczne stanowiska kontrolne oraz instalacje fotowoltaiczne gwarantują najwyższe wskaźniki efektywności i jakości wszystkich produktów .

Szereg międzynarodowych patentów oraz otrzymanych wyróżnień świadczy o jakości naszych produktów wykorzystujących najnowszy stan wiedzy technicznej. to droga do niezależności.

Historia rozwoju tyrolskiego pioniera w skrócie:

  • 1987: Założenie przez właściciela i prezesa Andreasa Bangheri
  • 2007: Otwarcie specjalistycznego centrum pomp ciepła w Langkampfen
  • 2010: Założenie centrum badawczo – rozwojowego oraz zwiększenie powierzchni produkcyjnej
  • 2.260 m2 łącznej powierzchni biurowej
  • 3.100 m2 łącznej powierzchni produkcyjnej
  • 3.250 m2 łącznej powierzchni regałów wysokiego składowania (2.900 miejsc paletowych)
  • 65 pracowników
  • 75 % udział eksportu

 

Film wizerunkowy prezentujący firmę Wärmepumpentechnik

  

 

Copyright 2013 ozeco.pl Wszytkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron - Kombinet | Provider